Trade-IN

TRADE IN — вигідний обмін техніки Apple
TRADE IN — вигідний обмін техніки Apple

У МакМаг є ідеальне рішення — обмін техніки Apple Trade IN. Ви можете вигідно обміняти старий пристрій, а також придбати потрібний девайс набагато дешевше.

МакМаг Trade IN — це:

— Можливість безпечно, зручно та швидко обміняти свій старий девайс, а також використовувати його як перший внесок чи знижку при покупці нового.
— Максимальна впевненість у надійності, оригінальності та технічній справності бажаного пристрою.
— Крок до усвідомленого споживання та турботи про навколишнє середовище. Повторне використання гаджетів — це позитивний внесок у спільну справу та жест турботи про планету.

Розрахувати попередню суму оцінки можна, заповнивши форму на сайті МакМаг. Точну вартість прийому пристрою — ви дізнаєтеся в магазині після діагностики старого пристрою.

Обмін в МакМаг — це вигідно, безпечно і зручно!


Після щорічної презентації компанії Apple вас не покидає думка, що терміново потрібно оновити свій арсенал яблучних гаджетів? Ваш iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch значно застаріли і вже не підтримують останні оновлення системи й топові додатки? І в той самий момент у вас немає часу займатися продажем старого девайса? Команда МакМаг пропонує швидкий і зручний спосіб — програму обміну техніки Apple Trade IN.


Це безпечно. Забудьте про продаж або купівлю гаджетів з рук незнайомця в холодний осінній вечір :) Затишний магазин-салон, професійний і дружний колектив консультантів — процес обміну буде на всі 100% безпечним і вигідним.

Це швидко. Залежно від моделі процес оцінки та діагностики займе від однієї до трьох годин. За цей час ми почастуємо вас кавою і допоможемо підібрати новий пристрій і оригінальні аксесуари для нього.

Це вигідно. Оцінка пристроїв завжди актуальна для Вас. Економія становить до 80% від вартості нового пристрою. Це вигідніше не тільки в сенсі вартості, але і значно економить ваш час і зусилля.


Якщо ще залишилися сумніви — не варто сумніватися. Trade IN — це дійсно вигідно, адже це значна економія. Круто, чи не так?
Як проходить обмін в МакМаг?

— За допомогою конструктора вкажіть модель, колір і обсяг пам'яті вашого старого пристрою.

— Також виберіть модель на яку хочете обміняти та не забудьте вказати додаткові параметри для максимально точного розрахунку оцінки й доплати.

— У кілька кліків оформте заявку на обмін і чекайте дзвінка від менеджера.

— Приходьте в зручний для вас магазин МакМаг для проведення оцінки. Дізнайтеся точну різницю між вартістю старого пристрою і бажаної моделі.

— Проведіть обмін Trade IN — весь процес займе менш як 30 хвилин. Швидко і зручно.


Немає ніяких обмежень по асортименту або кількості пристроїв від компанії Apple, які підлягають обміну одночасно: iPhone й iPad, MacBook і iMac, Apple Watch або Apple TV, приймаємо всі :) Крім того, в рамках нашої програми обміну, ви можете принести гаджет в будь-якому стані та комплектації. Приймаємо на оцінку пристрою навіть з помітними візуальними або апаратними ушкодженнями.


Якщо у пристрої, наприклад, розбитий екран — ми просто враховуємо це при загальній оцінці. І навіть якщо пристрій в неробочому стані — можемо прийняти його на запчастини за символічну ціну.


Програма вигідного обміну техніки Apple Trade IN доступна в магазині МакМаг у місті Львів.

Які пристрої приймаються на обмін?

На обмін ми приймаємо будь-який пристрій Apple ; iPhone, iPad, MacBook, iMac та Apple Watch. Девайс може бути будь-якого року та моделі.

Чи можливий обмін розбитого або неробочого девайсу?

Стан пристрою ми враховуємо при загальній оцінці. Навіть якщо гаджет розбитий або зовсім не працює, ми можемо прийняти за символічну ціну.

На які пристрої можна обміняти свій старий девайс?

Ми можемо обміняти ваш пристрій на будь-який з представлених в магазинах Ябко. iPhone, iPad, MacBook, iMac, Apple Watch та інші. Кількість обраних вами гаджетів та аксесуарів також є необмеженою.

⏳ Скільки часу триває обмін гаджетів?

Тривалість обміну складає від 1 до 3 годин. За цей час ми продіагностуємо ваш старий девайс та допоможемо підібрати новий.

Як визначити точну суму прийому пристроїв?

Розрахувати попередню суму оцінки можна, заповнивши форму на сайті МакМаг. Точну вартість ви зможете дізнатися вже після діагностики в нашому офлайн магазині.